کانتینر حمل دام

کانتینر حمل دام بنابر درخواست یکی از دامداران بزرگ ایران ساخته و ارایه شد تا بتوانند دامهای خود را از مراتع و یا دامداری به کشتارگاه و یا مکانهای دیگر انتقال دهند.

این کانتینر امکان حمل ۴۰ گوسفند و یا ۶ گاو و یا ۳ شتر تا وزن ۲ تن را داشته و در صورت نیاز در ابعاد بزرگتر نیز ساخته می شود.

ابعاد کانتینر ۲.۴ متر در ۴ متر در دوطبقه میباشد.

طبقه دوم آن توسط جکهای هیدرولیک بالا و پایین رفته و قفل میگردند.

بدنه کانتیر از دو لایه ورق آلومینیوم با یک لایه عایق حرارتی مابین آن ساخته شده و در اطراف بدنه ۴۰ عدد پنجره کشویی تعبیه گردیده است که به تهویه کامل داخل کانتینر کمک میکند.

در داخل کانتینر از چراغ و پاشویه های مناسب استفاده شده و اسکلت فلزی کانتینر توسط رنگ اپوکسی و پلی اورتان پوشش داده شده است.

از مزیت های خوب این کانتینر پیاده و سوار کزدن دام با استفاده از درب بزرگ رمپ مانند  بوده که توسط جک هیدرولیک باز شده و امکان سوار و پیاده شدن دام را فراهم میکند

حمل دام در این کانتینر ها باعث به حداقل رسیدن تلفات ناشی از حمل جاده ای در گرما و سرما و یا صدمات ناشی از بار گیری دامها میشود و به سوار و پیاده کردن دام سرعت بخشیده و همچنین به خاطر استفاده از ورقهای استیل و یا آلومینیوم ، داخل کانتینر را میتوان با کارواش شست و ضد عفونی کرد.

کانکس-دام1

اسکلت فلزی با پوشش رنگ زینک ریچ و پلی اورتان – دیواره ها سه لایه آلومینیومی و عایق حرارتی با پنجره های کشویی

کانکس-دام2

تجهیزات روشنایی داخل کانتینر جهت کنترل دام در هنگام بارگیری ، تخلیه و بین جاده ای

کانکس-دام3

درب بزرگ هیدرولیکی با کف ورق استیل آجدار جهت بارگیری و تخلیه دام